| After-sales Service: | Lifetime Warranty |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years or 100000 Kilomaters |
| Usage: | Touring Car, Commercial Vehicle, Family Car, Experience Car, Novice Car |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency






| Range (km) | 592 km |
| Max. Speed (km/h) | 180 km/h |
| Length*Width*Height (mm) | 4872x1846x1481 mm |
| Wheelbase (mm) | 2966mm |
| Body Structure | 4 Doors 5 Sedan |
| Vehicle Weight (kg) | 2087 kg |
| Tire Specification | Front 225/45 R19, Rear 245/40 R19 |
| Driving Mode | Rear Motor Rear Drive |
| Fuel Type | Pure Electric |
| Charging time | Fast charging 0.53 h |
| Power Consumption (kWh/100km) | 14.1kWh |
| Max. Horsepower | 340hp |
| Max. Torque | 430N·m |
| Number Of Gears | 1 |
| Front Suspension | Link Strut Independent Suspension |
| Rear Suspension | Multi-link Independent Suspension |
| Brake System | Electric |
| Radar | Front + Rear |
| Seat Material | Imitation Leather |
| Light Type | LED |
| Driving Assistance Video | Reversing Camera+360 Camera |
| Size of The Touchscreen | 14.9 Inches |







Q: Which brand of vehicles we can buy from your company?
A: We provide BYD, VW, Hongqi, Wuling, Geely,Volvo and any other brand you want.