| Steering: | Left |
|---|---|
| Seats: | 5 |
| Mgnt Certification: | Brand Authorization |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency






| Range (km) | 617km |
| Max. Speed (km/h) | 160km/h |
| Length*Width*Height (mm) | 4876x1848x1680mm |
| Wheelbase (mm) | 2965mm |
| Body Structure | 5 Doors 7 Seats SUV |
| Vehicle Weight (kg) | 2280kg |
| Tire Specification | 265/45 R20 |
| Driving Mode | Rear-engine Rear-wheel Drive |
| Fuel Type | Pure Electric |
| Charging time | Fast charging 0.67 h |
| Power Consumption (kWh/100km) | 14.6kWh |
| Max. Horsepower | 204hp |
| Max. Torque | 310N·m |
| Number Of Gears | 1 |
| Front Suspension | Macpherson Independent Suspension |
| Rear Suspension | Multi-link Independent Suspension |
| Brake System | Electric |
| Radar | Front + Rear |
| Seat Material | Geniune Leather+Imitation Leather |
| Light Type | LED |
| Driving Assistance Video | Reversing Camera+ 360 Camera |
| Size of The Touchscreen | 12 Inches |





Q: Which brand of vehicles we can buy from your company?
A: We provide BYD, VW, Hongqi, Wuling, Geely,Volvo and any other brand you want.