| Steering: | Left |
|---|---|
| Seats: | 5 |
| Mgnt Certification: | ISO/TS16949 |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency





| Range (km) | 450 km |
| Max. Speed (km/h) | 180 km/h |
| Length*Width*Height (mm) | 4616x1845x1641 mm |
| Wheelbase (mm) | 2802mm |
| Body Structure | 5 Doors 5 Seats SUV |
| Vehicle Weight (kg) | 2087 kg |
| Tire Specification | Front 225/45 R19, Rear 245/40 R19 |
| Driving Mode | Dual Motor AWD |
| Fuel Type | Pure Electric |
| Charging time | Fast charging 0.53 h |
| Power Consumption (kWh/100km) | 16.3kWh |
| Max. Horsepower | 313hp |
| Max. Torque | 494N·m |
| Number Of Gears | 1 |
| Front Suspension | McPherson independent Suspension |
| Rear Suspension | Multi-link independent Suspension |
| Brake System | Electric |
| Radar | Front + Rear |
| Seat Material | Imitation Leather |
| Light Type | LED |
| Driving Assistance Video | Reversing Camera+360 Camera |
| Size of The Touchscreen | 10.7 Inches |






Q: Which brand of vehicles we can buy from your company?
A: We provide BYD, VW, Hongqi, Wuling, Geely,Volvo and any other brand you want.