| After-sales Service: | Negotiate |
|---|---|
| Warranty: | Negotiate |
| Usage: | Touring Car, Family Car |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency




| Range (km) | 713 km |
| Max. Speed (km/h) | 200 km/h |
| Length*Width*Height (mm) | 4720x1848x1442 mm |
| Wheelbase (mm) | 2875mm |
| Body Structure | 4 Doors 5 Sedan |
| Vehicle Weight (kg) | 1823 kg |
| Tire Specification | 235/45 R18 |
| Driving Mode | Dual Motor All-wheel-drive Drive |
| Fuel Type | Pure Electric |
| Power Consumption (kWh/100km) | 78.4kWh |
| Max. Horsepower | 450hp |
| Max. Torque | 559N·m |
| Number Of Gears | 1 |
| Front Suspension | Double Wishbone Independent Suspension |
| Rear Suspension | Multi-link Independent Suspension |
| Brake System | Electric |
| Seat Material | Imitation Leather |
| Light Type | LED |
| Driving Assistance Video | Reversing Camera |
| Size of The Touchscreen | 15.4 Inches |







Q: Which brand of vehicles we can buy from your company?
A: We provide BYD, VW, Hongqi, Wuling, Geely,Volvo and any other brand you want.